Rīga - Aberdīna / lētas aviobiļetes tiešiem reisiem uz Aberdīnu!

Izveidots: 2017.07.25
Kur atrodas Aberdīna  Aberdīna ir pilsēta Skotijā, Apvienotajā Karalistē. 
Kādā valodā runā Aberdīnā  Aberdīnā lielākoties runā angļu valodā.
Kāda valūta ir Aberdīnā  Sterliņu mārciņas (£) (GBP)
Kāds ir telefona kods Aberdīnā  + 44 ..
Pareizais laiks Aberdīnā  Laika josla: GMT +0

✈ Nepalaid garām iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Aberdīnu →  šeit, kā arī iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Aberdīnu →  šeit 

Vispārīga informācija par Aberdīnu:

Aberdīna ir pilsēta Lielbritānijā, kas atrodas Skotijas austrumu krastā, starp Donas un Dī upēm. Pilsētai ir gara, smilšaina krasta līnija un  piejūras klimats. Šodien galvenās nozares Aberdinā ir naftas rūpniecība un ostas darbība. Kopš naftas atklāšanas Ziemeļjūrā 20. gadsimta vidū, Aberdīna tiek saukta par Eiropas naftas galvaspilsētu un Eiropas enerģijas galvaspilsētu, kā arī Aberdīna tiek dēvēta par sudraba pilsētu ar zelta smiltīm. Ir jāatzīmē, ka Aberdīna savas unikālās arhitektūras dēļ tiek uzskatīta par vienu no interesantākajām pilsētām Lielbritānijā. Ceļojot uz Aberdīnu ir jābūt gatavam jebkādiem laika apstākļiem - neskatoties uz patīkami siltām vasarām, Aberdīnā laiks ir ļoti mainīgs. Ceļotlēti.lv piedāvā izmantot iespēju doties no Rīgas ar tiešo reisu uz delfīnu, naftas, viskija un golfa citadeli Skotijā - Aberdīnu! Izmanto iespēju rezervēt aviobiļetes uz Aberdīnu jau tagad! 

 Nepalaid garām iespēju rezervēt biļetes Rīga - ABERDĪNA - Rīga →  šeit

Lidostas Aberdīnā:

✈ Aberdeen International Airport (ABZ) Dyce - Lidosta atrodas aptuveni 10 kilometrus no Aberdīnas. Brauciens līdz pilsētas centram aizņems aptuveni 20 - 25 minūtes.

Rezervēt aviobiļetes uz Aberdeen International Airport (ABZ) Dyce šeit

Instrukcija, kā rezervēt aviobiļetes uz Aberdīnu:

Ceļotlēti.lv informē, kā meklēt lidojumus uz Aberdīnu, Lielbritāniju:

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes uz Lielbritāniju, Aberdīnu no Rīgas, Ceļotlēti.lv mājas lapā odziņā "Izbraukšana" jāievada lidosta, no kuras taisies lidot, piemēram - Rīga (Rīga (RIX), Latvija) vai Viļņa (Viļņa (VNO), Lietuva) un lodziņā "Ierašanās" ieraksti pilsētu uz kuru vēlaties lidot, piemēram - Aberdīna (ABZ), Lielbritānija, vai arī konkrētas lidostas nosaukums (ja Jums ir jālido uz citu Lielbritānijas lidostu). Kalendārā ir iespējams izvēlēties konkrētu lidojuma datumu, savukārt lodziņā "Ceļotājs" ir jāizvēlās pasažieru skaitu. Ja vēlēsies dabūt lētākas aviobiļetes un Tev nav starpības kurā datumā lidot, izmanto Ceļotlēti.lv "Lētāko cenu meklētājs":

 Nepalaid garām iespēju rezervēt lētākas aviobiļetes uz Aberdīnu, izmantojot opciju → lētāko cenu meklētājs

1.solis Izvēlieties lidojuma maršrutu Lodziņā "Izbraukšana" jāieraksta lidostas nosaukums, no kuras vēlies lidot, lodziņā "Ierašanās" jāieraksta lidosta uz kuru vēlaties lidot.
2.solis Izvēlies lidojuma plānu

Virs lidojuma maršruta atzīmē sev vajadzīgo lidojuma plānu: Lidojums turp un atpakaļ Vienā virzienā

3.solis Izvēlieties lidojuma datumu Spiežot uz kalendāra lodziņiem, izvēlies turpceļa lidojuma datumu un blakuslodziņa atpakaļceļa lidojuma datumu.
4.solis Spied pogu "Meklēt", izvēlieties sev piemērotāko lidojumu un spiediet pogu „Izvēlēties”.
Ja vēlies tikai tiešos lidojumus, atķeksē lauciņu "Bez pārsēšanās"
5.solis Pārbaudi izvēlēto maršrutu!  Pievērsiet uzmanību lidostām, lidojumu datumiem, pārsēšanu laikiem - ja viss apmierina, spiediet "Rezervēt".
6.solis Ievadi informāciju aviobiļešu rezervācijai Ievadi pasažiera vārdu un uzvārdu kā tas ir norādīts pasē, latīņu burtiem, bet bez garumzīmēm un mīkstinajuma zīmēm. Norādi dzimšanas datumu (ja tas tiek prasīts) un personīgo informāciju (ja tas tiek prasīts), nepieciešamības gadījumā, pievieno nododamo bagāžu vai lielo kabīnes bagāžu (šādu opciju piedāvā WizzAir), ja tā nav iekļauta lidojumā.
7.solis Norādi savu kontaktinformāciju Ieraksti tas personas telefona numuru, kura vienmēr ir sazvanāma! Kā arī, obligāti ieraksti e-pasta adresi, lai pēc rezervācijas apmaksas varētu saņemt aviobiļetes uz e-pastu.
8.solis Izvēlies maksājuma veidu Izvēlieties sev ērtāko maksājuma veidu, spiediet pogu „Maksāt”.  Ceļotlēti.lv piedāvā iegādāties aviobiļetes izmantojot tiešo pieslēgumu ar internetbanku, kā arī ir iespējams apmaksāt aviobiļetes ar maksājuma karti un bankas pārskaitījumu. Ceļotlēti.lv piedāvā nopirkt aviobiļetes ofisā - Ģimnāzijas 34/36, Daugavpils
9.solis Saņem aviobiļetes Apstiprinātas elektroniskās aviobiļetes uz Aberdīna Ceļotlēti.lv nosūta uz e-pastu vai arī pa pastu, uz klienta norādīto adresi, ja klientam tā ir ērtāk. Klients var saņemt elektroniskās aviobiļetes izdrukātu versiju Ceļotlēti.lv ofisā.

Ja pēdējā solī pārdomāji rezervēt aviobiļetes un vēlies apskatītes citus variantus un rezervēt biļeti, izmantojiet iespēju nopirkt aviobiļetes šeit

Ceļotlēti.lv piedāvā aviobiļetes uz visām pasaules malām! :)


Lidojumu saraksts uz Aberdīnu / tiešie reisi uz Aberdīnu:

Otrdiena rezervēt → šeit

✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Aberdīna  

Ceturtdiena rezervēt → šeit

✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Aberdīna  

Sestdiena rezervēt → šeit

✈ AirBaltic tiešais reiss Rīga - Aberdīna  

Pievērsiet uzmanību: Papildus tiešajiem reisiem, Ceļotlēti.lv mājas lapā var rezervēt lidojumu ar pārsēšanām uz Aberdīnu. Reisi ar pārsēšanām gandrīz vienmēr ir lētāki, nekā tiešie reisi! 

Lidojuma varianti uz Aberdīnu ar pārsēšanām / Savienotie reisi uz Aberdīnu:

1. Scandinavian Airlines - pārsēšanās Kopenhāgenā (pārsēšanās laiks aptuveni 5-10 stundas)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Kopenhāgena (CPH) Kastrup - Aberdīna

2. AirBaltic - pārsēšanās Amsterdama (pārsēšanās laiks aptuveni 3-5 stundas)

✈  Lidojuma maršruts: Rīga - Amsterdama (AMS) Schiphol - Aberdīna

Lidojuma varianti uz Aberdīnu ar pārsēšanām / Nesavienoti Low-Cost aviokompāniju reisi:

Ryanair / Wizzair / easyJet / Norwegian - pārsēšanās var būt Londonā, Liverpūle un citur (pārsēšanās laiks aptuveni 5 - 20 stundas): 

✈  Lidojuma maršruts: Rīga - Londona (LTN) Luton Airport - Aberdīna

Ceļotlēti.lv piedāvā AKCIJAS cenas uz Aberdīnu, Lielbritāniju:

Mājas lapā Ceļotlēti.lv Tu vienmēr atradīsi lētākas aviobiļetes uz Lielbritāniju un Aberdīnu!  Ceļotlēti.lv piedāvā aviokompāniju pievilcīgas cenas uz Aberdīnu un citām Lielbritānijas pilsētām! Mājas lapā ir iespējams rezervēt lidojumu uz Aberdīnu, Lielbritāniju arī ar pārsēšanām. Izmanto Ceļotlēti.lv - un vienmēr saņem lētas aviobiļetes un ērtus lidojumus! 

Ceļotlēti.lv brīdina: ja nevēlies tērēt daudz naudas aviobiļešu iegādei, rezervē aviobiļetes laicīgi - vismaz 1-2 mēnešus pirms ceļojuma!

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Rīgas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Liepājas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Viļņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Kauņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Igaunijas un rezervēt aviobiļetes no Tallinas spied → šeit

Vienmēr lētāk, vienmēr ērtāk – Tavs Ceļotlēti.lv

Rezervēt aviobiļeti → šeit
Letāko cenu meklētājs → šeit
☎ (+371) 2970 1117
✉ info@avioagents.lv

 

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā