Ryanair jaunie bagāžas noteikumi

Izveidots: 2017.08.07

Ryanair klienti būs spiesti samaksāt līdz 10 eur, lai uz kuģa ņemtu divas rokas bagāžas

Ryanair samazina nododamās bagāžas cenu;

lielā rokas bagāža iekāpjot būs jānodod

 

- Dublina pārvadātājs Ryanair apgalvo, ka kavēšanos rada vietu trūkums lidmašīnā.
- No 1. novembra salonā BEZMAKSAS var pārvadāt tikai somu ar izmēriem 35 cm x 20 cm x 20 cm.
- Prioritārie klienti, kuri piemaksā no 6 līdz 10 eur par "Priority", var ņemt divas somas kā parasti.

 

Zemo cenu aviosabiedrība "Ryanair" paziņojusi,ka ir paredzēts iekasēt no pasažieriem līdz 10 eur, lai uz salonu ņemtu divas somas.

No 1.novembra 2017. gada klienti varēs pārvadāt salonā tikai somu ar izmēriem ne vairāk kā 35cm x 20cm x 20cm. Tie pasažieri kas nav iegādājušies prioritārās lidojuma biļetes, pirms iekāpšanas vārtiem personālam būs jānodod lielā rokas bagāžas soma (55*40*20 cm līdz 10 kg), lai saņemtu to atpakaļ pēc nosēšanās galamērķī. Par to netiks iekasēta papildu samaksa un paredzēts, ka tas palīdzēs izvairīties no lidmašīnu kavēšanās, informē aviosabiedrība. Lidmašīnas salonā ekonomiskās klases pasažieri varēs ņemt tikai mazo somu ar personīgajām mantām (32*20*20 cm). Tie pasažieri, kas velas ņemt divas somas pārvadāšanai salonā, Ryanair paredz papildus iekasēt no pasažieriem līdz 10 eur.

 

Saskaņā ar Ryanair teikto, "pārāk daudzi klienti ņem līdzi salonā divas bezmaksas rokas bagāžas veinības un ļoti bieži lidmašīnā nav pietiekami daudz vietas plauktos virs pasažieru galvām, tādēļ somu novietošana un pārvietošana pirms lidojuma prasa papildu laiku un lidmašīnas aizkavējas". J. Jakobs paziņoja, ka 97% augusta lidojumu laikā ir bijušas lielas rokas bagāžas kravas, kas noveda pie iekāpšanas kavējumiem.

 

Ryanair bagāžas izmaiņas tiks piemērotas visām esošajām un turpmākajām rezervācijām no 1. novembra.

Izmaiņas paredzētas arī standarta nododamās bagāžas jomā – turpmāk nododamās bagāžas svars tiks palielināts no 15 uz 20 kilogramiem.

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā