Tenerife, Spānija - lētas aviobiļetes uz Tenerifi (Kanāriju salas)

Izveidots: 2017.07.17

Tenerife ir Spānijai piederoša sala Atlantijas okeānā, kas tiek pieskaitāma pie Kanāriju salu arhipelāga.  Tenerifē tūristus gaida saulainās balto smilšu pludmales, brīnišķīgs vidusjūras klimats, skaistas ainavas, neparastā augu valsts. Ceļojums uz Tenerifi sniegs Jums iespēju ne tikai lieliski atpūsties, bet arī izbaudīt Kanāriju arhipelāga daudzveidību - no saulainām pludmalēm līdz sniegotām virsotnēm, kas atrodas dažu kilometru attālumā slejas Teides kalnā (aktīvs vulkāns). Ceļojuma laikā Ceļotlēti.lv obligāti iesaka apmeklēt vienu no ievērojamākajiem apskates objektiem Tenerifē un visās Kanāriju salās - Auditorio de Tenerife, kas ir salas simbols, kā arī izvēloties Ceļotlēti.lv piedāvājumu - lētas aviobiļetes uz Tenerifi, Jums būs iespēja apmeklēt arī Guimar piramīdas, karnevālu – Carnival of Santa Cruz de Tenerife un izbaudīt Tenerifes salas daudzpusīgu un slavenu nakts dzīvi. Nepalaid garām iespēju rezervēt aviobiļetes uz Tenerifi jau tagad! Mūžīgā pavasara sala neatstās vienaldzīgu nevienu tūristu! Rezervēt aviobiļetes uz Tenerifi →  šeit

Ceļotlēti.lv apkopoja noderīgu informāciju par Tenerife salu (Kanāriju salas):

Kur atrodas Tenerife Tenerife ir lielākā no septiņām Spānijai piederošajām Kanāriju salām. 
Kādā valodā runā Tenerifē Tenerifē lielāka daļa iedzīvotāju runā spāņu valodā, bet daudzi zin arī angļu valodu.
Kāda valūta ir Tenerifē Eiro (€) (EUR)
Kāds ir telefona kods Tenerifē + 34 ..
Pareizais laiks Tenerifē Laika josla: GMT +1

✈ Nepalaid garām iespēju rezervēt biļetes Rīga - Tenerife- Rīga →  šeit

Ceļotlēti.lv ir iespējams rezervēt lidojumu uz Tenerife lidostu:

Tenerife North Airport (TFN)

Atrodas 14 kilometrus uz no Tenerife salas centra. Brauciens līdz centram ilgst aptuveni 30 min. 

Tenerife South Airport (TFS)

Atrodas 62 kilometrus uz no Tenerife salas centra. Brauciens līdz centram ilgst aptuveni 1.5h. 

Vēlies rezervēt lētākas aviobiļetes uz Tenerifi, bet nezini kā? Ceļotlēti.lv parūpēsies, lai Tavs ceļojums uz Kanāriju salām būtu satriecošs!

! Viss, ko Tev jādara, ir jāseko Ceļotlēti.lv aviobiļešu pirkšanas instrukcijai, kas palīdzēs iegādāties aviobiļetes uz Tenerife lidostām. 

✈ Nepalaid garām iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Spāniju →  šeit, kā arī iespēju rezervēt lētas aviobiļetes uz Tenerifi →  šeit 

Instrukcija, kā rezervēt aviobiļetes internetā:

1.solis Izvēlieties lidojuma maršrutu Lodziņā "Izbraukšana" jāieraksta lidostas nosaukums, no kuras vēlies lidot, lodziņā "Ierašanās" jāieraksta lidosta uz kuru vēlaties lidot.
2.solis Izvēlies lidojuma plānu

Virs lidojuma maršruta atzīmē sev vajadzīgo lidojuma plānu: Lidojums turp un atpakaļ Vienā virzienā

3.solis Izvēlieties lidojuma datumu Spiežot uz kalendāra lodziņiem, izvēlies turpceļa lidojuma datumu un blakuslodziņa atpakaļceļa lidojuma datumu.
4.solis Spied pogu "Meklēt", izvēlieties sev piemērotāko lidojumu un spiediet pogu „Izvēlēties”.
Ja vēlies tikai tiešos lidojumus, atķeksē lauciņu "Bez pārsēšanās"
5.solis Pārbaudi izvēlēto maršrutu!  Pievērsiet uzmanību lidostām, lidojumu datumiem, pārsēšanu laikiem - ja viss apmierina, spiediet "Rezervēt".
6.solis Ievadi informāciju aviobiļešu rezervācijai Ievadi pasažiera vārdu un uzvārdu kā tas ir norādīts pasē, latīņu burtiem, bet bez garumzīmēm un mīkstinajuma zīmēm. Norādi dzimšanas datumu (ja tas tiek prasīts) un personīgo informāciju (ja tas tiek prasīts), nepieciešamības gadījumā, pievieno nododamo bagāžu vai lielo kabīnes bagāžu (šādu opciju piedāvā WizzAir), ja tā nav iekļauta lidojumā.
7.solis Norādi savu kontaktinformāciju Ieraksti tas personas telefona numuru, kura vienmēr ir sazvanāma! Kā arī, obligāti ieraksti e-pasta adresi, lai pēc rezervācijas apmaksas varētu saņemt aviobiļetes uz e-pastu.
8.solis Izvēlies maksājuma veidu Izvēlieties sev ērtāko maksājuma veidu, spiediet pogu „Maksāt”.  Ceļotlēti.lv piedāvā iegādāties aviobiļetes izmantojot tiešo pieslēgumu ar internetbanku, kā arī ir iespējams apmaksāt aviobiļetes ar maksājuma karti un bankas pārskaitījumu. Ceļotlēti.lv piedāvā nopirkt aviobiļetes ofisā - Ģimnāzijas 34/36, Daugavpils
9.solis Saņem aviobiļetes Apstiprinātas elektroniskās aviobiļetes uz Tenerifi Ceļotlēti.lv nosūta uz e-pastu vai arī pa pastu, uz klienta norādīto adresi, ja klientam tā ir ērtāk. Klients var saņemt elektroniskās aviobiļetes izdrukātu versiju Ceļotlēti.lv  ofisā.

Ja pēdējā solī pārdomāji rezervēt aviobiļetes un vēlies apskatītes citus variantus un rezervēt biļeti, izmantojiet iespēju nopirkt aviobiļetes šeit! uz jebkuru pasaules malu!


Ceļotlēti.lv informē, kā meklēt lidojumus uz Tenerifi, (Kanāriju salām) Spāniju:

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes uz Kanāriju salām / Tenerifi no Rīgas, Ceļotlēti.lv mājas lapā odziņā "Izbraukšana" jāievada lidosta, no kuras taisies lidot, piemēram - Rīga (Rīga (RIX), Latvija) lodziņā "Ierašanās" ieraksti pilsētu uz kuru vēlaties lidot, piemēram - Tenerife, Visas lidostas (TCI), Spānija, vai arī konkrētas lidostas nosaukums (ja Jums ir jālido uz konkrētu Tenerifes lidostu). Kalendārā ir iespējams izvēlēties konkrētu lidojuma datumu, savukārt lodziņā "Ceļotājs" ir jāizvēlās pasažieru skaitu. Ja vēlēsies dabūt lētākas aviobiļetes un Tev nav starpības kurā datumā lidot, izmanto Ceļotlēti.lv "Lētāko cenu meklētājs":

✈ Nepalaid garām iespēju rezervēt lētākas aviobiļetes uz Tenerifi / biļetes uz Spāniju izmantojot opciju → lētāko cenu meklētājs

! Pirms rezervēt aviobiļetes uz Kanāriju salām un uz Spānijas populārāko salu, ieskaties, Ceļotlēti.lv apkopoja reisu sarakstu uz Tenerifi!

Ceļotlēti.lv informē tiešie reisi uz Tenerifi no Rīgas un no Viļņas NELIDO!

Ceļotlēti.lv mājas lapā ir pieejami lidojumi uz Tenerifi katru dienu! Rezervēt aviobiļetes uz Tenerifi tūlīt pat var →  šeit 

Ceļotlēti.lv lidojuma varianti uz Tenerifi no Rīgas:

1. AirBaltic - pārsēšanās Londonā (pārsēšanās laiks aptuveni 4 stundas)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Londona (LGW) Gatwick - Tenerife (TFS)

2. Aeroflot - pārsēšanās Maskavā (pārsēšanās laiks aptuveni 4 stundas)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Maskava (SVO) Sheremetyevo - Tenerife (TFS)

3. Iberia - pārsēšanās Madridē (pārsēšanās laiks aptuveni 7 stundas)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Madride (MAD) Barajas - Tenerife (TFS)

Papildus pierastajiem lidojuma variantiem, Ceļotlēti.lv piedāvā rezervēt unikālu variantu, kā tikt līdz Seviljai:

Nesavienoti Low-Cost aviokompāniju reisi

1. Ryanair / WizzAir / Norwegian - pārsēšanās var būt Londona, Berlinē, Eindhovenā, Mančestrā, Notingemā un citur (pārsēšanās laiks aptuveni 5 - 20 stundas): 

✈  Lidojuma maršruts: Rīga - Notingema (EMA) East Midlands - Tenerife (TFS)

✈  Lidojuma maršrutsRīga -  Londona (STN) Stansted - Tenerife (TFS)

✈  Lidojuma maršrutsRīga - Mančestra (MAN) International - Tenerife (TFS)

✈  Lidojuma maršrutsRīga -  Berlīne (SXF) Schoenefeld - Tenerife (TFS)

✈  Lidojuma maršrutsRīga -  Eindhovena (EIN) Eindhoven - Tenerife (TFS)

 SVARĪGI - Ceļotlēti.lv neiesaka izvēlēties nesavienotus reisus ar parsēšanas laiku mazāk par 2h!

Ceļotlēti.lv piedāvā AKCIJAS cenas uz Kanāriju salām, Tenerife, Spānija:

Ceļotlēti.lv vienmēr piedāvā lētākas aviobiļetes uz Tenerifi / Spāniju!  Ceļotlēti.lv atradīsi Low-Cost aviokompāniju Ryanair un Wizzair akcijas cenas uz Tenerifi, aviokompānijas airBaltic akcijas piedāvājumus un airBaltic ķiršu cenas / airBaltic Cherry cenas uz Spāniju, kā arī aviokompāniju Lufthansa un arī British Airways zemas cenas! Mājas lapā ir iespēja rezervēt lidojumu uz TenerifiSpāniju ar pārsēšanām. Izmanto Ceļotlēti.lv - un vienmēr saņem lētas aviobiļetes un izbaudi lidojumus! 

Ceļotlēti.lv brīdina: ja nevēlies tērēt daudz naudas aviobiļešu iegādei, rezervē aviobiļetes laicīgi! VISMAZ 1-2 mēnešus PIRMS plānotā ceļojuma! 

Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Rīgas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Latvijas un rezervēt aviobiļetes no Liepājas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Viļņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Lietuvas un rezervēt aviobiļetes no Kauņas spied → šeit
Ja vēlies rezervēt aviobiļetes no Igaunijas un rezervēt aviobiļetes no Tallinas spied → šeit

Vienmēr lētāk, vienmēr ērtāk – Tavs Ceļotlēti.lv

Rezervēt aviobiļeti → šeit
Letāko cenu meklētājs → šeit
☎ (+371) 2970 1117
✉ info@avioagents.lv

 

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā