Tiešie lidojumi uz Sanfrancisko!

Izveidots: 2020.02.17

No 5.augusta poļu lidsabiedrība LOT sāks jaunus tiešos lidojumus no Varšavas Frederic Chopin starptautiskās lidostas uz Sanfrancisko. Lidojumi uz šo lielāko metropoli Ziemeļkalifornijā tiks veikti4 reizes nedēļā ar Boeing 787 Dreamliner lidmašīnām. Tas būs lidsabiedrības LOT jau septītais tiešais maršruts no Varšavas uz ASV. LOT jau lido uz Ņujorku (John F Kennedy un Newark lidostām), uz Čikāgu, Losandželosu, Maiami un Vašingtonu (no 2. jūnija). Lidojums, kura laikā LOT Dreamliner lidmašīna nolidos vairāk nekā 10 000 km distanci, ilgs gandrīz 12 stundas. Lidojumi maršrutā Varšava – Sanfrancisko - Varšava tiks veikti pirmdienās, trešdienās, piektdienās un sestdienās. LOT lidojumu laiki uz Sanfrancisko pieskaņoti tā, lai nodrošinātu ātru transfēru caur Varšavas lidostu savienotajos lidojumos no Rietumeiropas, Centrāleiropas un Baltijas valstīm.

Sanfrancisko, kas tiek dēvēta arī par Amerikas Klusā okeāna pērli, ir ļoti populārs tūristu galamērķis. Saule, vējš, krāšņa daba, lieliski Kalifornijas vīni, krāšņi apskates objekti un, protams, okeāns - to visu un vēl daudz ko var piedāvāt Sanfrancisko, viena no aizraujošākajām Amerikas pilsētām. Vispopulārākās apskates vietas noteikti ir Golden gate tilts ("Zelta vārti"), Alkatrāzas sala ar cietumu, Hyde street iela ar troses tramvajiem, Golden gate park, kas pēc izmēriem pielīdzinās New York centrālam parkam, Palace of Fine arts monuments vai 39. piestātne ar tās roņiem. Visas šīs vietas atainotas daudzās populārās Holivudas filmās.

Tāpat kā visos citos tālo distanču maršrutos arī uz Sanfrancisko LOT lidos ar modernajām un komfortablajām Boeing 787. Katrā lidmašīnā ir 3 ceļojuma klases – LOT Biznesa Klase ar sēdvietām, kuras ir pilnībā pārveidojamas par gultām un kambīzi, kas līdzinās augstākās klases restorānam, LOT Premium Ekonomiskā Klase ar lielāku personisko telpu katram pasažierim, ērtiem sēdekļiem ar kāju balstiem, kokteiļu galdiem un bagātīgu ēdienkarti, kā arī LOT Ekonomiskā Klase ar ērtām, modernām sēdvietām, svaigu un daudzveidīgu maltīti, kas tiek pasniegta lidojumu laikā.

Vēl labāki piedāvājumi
Saņem labākos un lētākos aviobiļešu piedāvājumus vienu reizi nedēļā